TATİLİ GEÇİRECEĞİNİZ OTELİ ARAŞTIRIRKEN AŞAĞIDAKİ KONULARA ÖNEM

GÖSTERİNİZ!!!

 

1.Otelin konumu: HOTEL BENAN Kapı dağ Yarımadasının en güzel koyu Ocaklar Koyu’nun tam ortasındadır. Bulunduğu bölgedeki otellerden onu ayrıcalıklı kılan özellikler aşağıda sıralanmıştır. Otelimiz Ocaklar Beldesi merkezindeki günübirlik ziyaretçilerin akın ettiği kalabalık bölgeden daha ileride ve merkeze 5dk yürüyüş mesafesindedir.

AŞAĞIDAKİ RESİMLER AYNI GÜN ÇEKİLMİŞTİR. SİZ OLSAYDINIZ NEREDE DENİZE GİRMEK İSTERSİNİZ?

 

 

 

 

2.Otelin yapısı depreme güvenli mi? HOTEL BENAN 2003 YILINDA TAMAMEN DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYGUN KURALLARLA İNŞA EDİLMİŞTİR.

 

3.Otelimizin her tarafı açık olup bütün odalarımız dağ ve deniz manzarasına hakimdir. Araştırma yaparken otelin hemen yanında oteller pansiyonlar barlar olup olmadığına, iki otelin balkonları arasındaki mesafenin yakınlık derecesine dikkat ediniz. Doğal olarak yoğun yapısallaşmış bölgede sahilin ne şekilde kalabalık ve denize girilmez şekilde olabileceğini düşününüz.

 

4.Otelin hem yetişkinler için hem de çocuklar için havuzu var mı? HOTEL BENAN da hem yetişkinler hem de çocuklar için 2 adet havuz bulunmaktadır.

 

5.Otelin çatısında veya yakın civarında zararlı etkisi kanıtlanmış olan yöresel GSM BAZ İSTASYONU var mı? HOTEL BENAN da veya yakın çevresinde böyle bir istasyon mevcut değildir.

 

6.Otelde su kaydırakları mevcut mu? HOTEL BENAN da kaydırakların en zevklisi olan ve 2 kişinin yan yana kayabileceği düz kaydırak ile döner su kaydırağı mevcuttur. Çocuk havuzunda ise çocukların rahatça kayabilecekleri tavşan kaydırak bulunmaktadır.

 

7.Otel odalarında tamamen standart olarak 1 adet çift kişilik bazali lüks yatağın yanında gene aynı lükslükte 1adette tek kişilik yatak mevcut mu? HOTEL BENAN da her odada 1 adet çift kişilik, 1 adette tek kişilik yatak mevcuttur.

 

8.Her ne kadar bir odada 2 veya 3 kişi konaklayacaksa da oda 5 kişi konaklayacak kadar büyük geniş ve ferah mı? HOTEL BENAN odaları 25 metrekaredir. Odalar dördüncü ve hatta beşinci kişi için yatak ilavesi yapılabilecek büyüklüktedir.

 

9.Odalarda mini bar mevcut mu? HOTEL BENAN da isteğe bağlı olarak mini bar uygulaması vardır.

 

10.HOTEL BENAN da müşteri isteğine bağlı oda temizliği yapılmaktadır. Müşteri anahtarı resepsiyona bırakmadan master anahtarla odaya girilmez.

 

 

11. 24 saat oda servisi mevcut mu? HOTEL BENAN da 24 saat oda servisi verilmektedir.

 

 

12. Yemekler açık büfe mi? HOTEL BENAN da yemekler açık büfe olup sıcak olarak sebze ve etli yemek seçenekleri, soğuk olarak ta 40 çeşit civarında meze tatlı ve meyve seçenekleri mevcuttur. Akşam yemeklerinde haftada en az 2 kez havuz başında mangal yapılmaktadır. İsteğe bağlı gece 10–12 arası EXTRA sucuk mangal-sıcak şarap partisi düzenlenmektedir. HOTEL BENAN da ekstra ücretler uygundur.

 

13. HOTEL BENAN da animatör olarak otelimizin devamlı müşterileri gönüllü görev almaktadır.2009 yaz sezonunda gün içerisinde değişik yarışmalarla eğlenceli vakitler geçirebilirsiz.

 

14. Her noktada kablosuz internet… Her noktasında ücretsiz kablosuz internet hizmeti verilmektedir.

 

15. Oyun salonu… Oyun salonunda internet, nintendo, wifii, masa futbolu, playstation vs. oyunları ücretli olarak oynanabilir.

 

16. HOTEL BENAN da otopark sıkıntısı yoktur. Müşterilerimiz güvenli olarak otolarını bırakabilirler.

 

17. Otelimizin genel alanları çok sayıda kamera ile kontrol edilmektedir.